Прощання з колядою

Дата: 09.02.2021 14:28

Перша неділя лютого жителям села Лапшин була веселою та щасливою. На прощання  з колядою прибули гості:  народний аматорський театр  Української пісні «Золота Липа» художній керівник Марія Венгринович, театр мініатюр «Солоденькі вишеньки»  художній керівник Ольга Козак с. Вербів, «Різдвяний вертеп» с. Гиновичі, та колективи   с. Лапшин: дитячий вокальний ансабль «Білі янголи» художній керівник Наталія БІДУЛА,  народний аматорський хор «Покрова» художній керівник Олег Пашуля.

Ватра,  пампушки  та гарячий чай  і кава доповнили свято коляди. З вітальними  словами до всіх присутніх звернулись: отець ВАСИЛЬ, депутат Нараївської ОТГ Олег ПАШУЛЯ,  зі словами подяки виступив староста села Лапшин, Олег МИЩИШИН.