2024 рік

Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до бюджету Нараївської сільської територіальної громади на 2024 рік»

15:11:42 25.04.2024

Про внесення змін до складу міжвідомчої координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми

15:00:13 25.04.2024

20:40:22 25.03.2024

Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

20:36:30 25.03.2024