Депутати Нараївської ОТГ

Кузів Андрій Ігорович

17.01.1991
с.Лапшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бережанський районний відділ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, провідний інспектор, місце проживання: с.Гайок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., судимість відсутня

Ковтун Віктор Володимирович

05.05.1972
с.Рогачин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Рогачин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., судимість відсутня

Карбонишин Марія Михайлівна

25.01.1985
с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Мала Г.М., продавець, місце проживання: м.Бережани, Тернопільська обл., судимість відсутня

Крупий Андрій Васильович

16.04.1972
с.Підвисоке, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Демня, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., судимість відсутня

Гринкевич Ігор Миронович

18.07.1966
с.Куряни, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бережанська районна рада, Консультант відділу організації та кадрової роботи виконавчого апарату, місце проживання: с.Куряни, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., судимість відсутня

Вишнівецький Володимир Ярославович

14.04.1987 р/н
с.Рогачин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП"Бережанське ЛМГ", лісник, місце проживання: с.Рогачин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., судимість відсутня

Барна Михайло Ігорович

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГОЛОС"

Громадянин України, народився 21.11.1982 р., освіта вища, безпартійний, Курянівська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів, директор, місце проживання: с. Куряни, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Ковалишин Андрій Ярославович

01.06.2001
с.Стриганці, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, підприємець, місце проживання: м.Бережани, Тернопільська обл., судимість відсутня

Пашуля Олег Володимирович

30.03.1980
с.Гиновичі, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Нараївська ЗОШ І-ІІІст, вчитель, місце проживання: с.Лапшин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., судимість відсутня

Федишин Іван Іванович

01.05.1966
с.Рекшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Стриганці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., судимість відсутня

Бойко Іван Ярославович

Самовисування

Громадянин України, народився 07.07.1967 р., освіта вища, безпартійний, ПАП "Явір", директор, місце проживання: с. Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Завітик Марія Михайлівна

Самовисування

Громадянин України, народилась 29.11.1981 р., освіта вища, безпартійна, Лапшинська сільська рада, спеціаліст землевпорядник, місце проживання: с. Лапшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Іваницька Галина Володимирівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 29.01.1972 р., освіта вища, безпартійна, Нараївська сільська рада, секретар, місце проживання: с. Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Іванішин Микола Володимирович

Самовисування

Громадянин України, народився 27.07.1971 р., освіта загальна середня, безпартійний, не працює, місце проживання: с. Рогачин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Куца Марія Михайлівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 14.04.1972 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ І-ІІІс. с.Рекшин, вихователь прогулянкової групи, місце проживання: с. Рекшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Макар Василь Гілярович

Бережанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 28.02.1955 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець, місце проживання: с. Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Павлів Оксана Володимирівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 22.02.1985 р., освіта вища, безпартійна, Нараївська амбулаторія, сімейний лікар, місце проживання: м. Бережани, Тернопільська обл.

Петрух Леся Михайлівна

Тернопільська обласна регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ

Громадянка України, народилася 18.02.1983 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, магазин с.Стриганці, продавець, місце проживання: с. Стриганці, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Процик Андрій Богданович

Тернопільська обласна регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 21.02.1973 р., освіта вища, безпартійний, Лапшинська сільська рада, головний бухгалтер, місце проживання: с. Лапшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Соломко Ігор Васильович

Бережанська районна організація Народного Руху України

Громадянин України, народився 11.08.1986 р., освіта вища, безпартійний, Управління праці та соціального захисту Бережанської РДА, начальник, місце проживання: с. Демня, Бережанський р-н, Тернопільська обл.

Шаламай Андрій Романович

Самовисування

Громадянин України, народився 06.03.1966 р., освіта вища, безпартійний, державне підприємство ”Бережанирайагроліс”, Інженер зі збуту, місце проживання: с. Рогачин, Бережанський р-н, Тернопільська обл.