Чернецький Ігор Богданович

Чернецький Ігор Богданович

народився 04 липня 1966 року в с.Вербів Бережанського р-ну Тернопільської обл.
В 1973 році пішов у 1-й клас Вербівської восьмирічної школи.
Закінчив школу в 1981 році  тоді ж поступив в Бережанський технікум га факультет механізації і електрифікації сільського господарства. В 1985 році закінчив технікум з відзнакою.
В 1985 році поступив на навчання в Львівський сільськогосподарський інститут на факультет “Механізація
сільського господарства”. В цьому ж році був призваний на службу в тодішню Радянську Армію. По закінченні служби в 1987 році продовжив навчання в інституті який закінчив у 1992 році та одержав диплом за спеціальністю інженер- механік після чого одразу був прийнятий на роботу в колгосп ім. Петровського на посаду інженера по ремонту. В 1993 р.переведений на посаду головного інженера цього господарства.
В 2000 р. звільнився з роботи за власним бажанням.
В 2001 р. прийнятий на посаду завгоспа Вербівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
31 березня 2002 року обраний на посаду Вербівського сільського голови, де працював до 22 грудня 2019 р. З 05.01.2020 рроку працював виконуючим обов”язки старости с.Вербів Нараївської сільськоїх ради.

20.11.2020р. обраний на посаду  старости Вербівського старостинського округу Нараївської сільської ради.
Несудимий.
Позапартійний.
Одружений. Має сина 1992 року народження.
Є громадянином України.