Підрозділ з податковими новинами

Новини ГУ ДПС у Тернопільській області 22.07.2024

Якій кількості показників з Переліку показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника ПДВ має відповідати платник для формування своєї позитивної податкової історії?

16:54:01 22.07.2024

Новини ГУ ДПС у Тернопільській області 17.07.2024

Чи потрібно ФОП – платнику ЄП (другої-третьої груп) подавати уточнюючу податкову декларацію платника ЄП за звітний період, за результатами перевірки якого контролюючим органом виявлено заниження податкового зобов’язання з єдиного податку та вручено ППР?

11:08:53 17.07.2024

Новини ГУ ДПС у Тернопільській області 09.07.2024

Чи потрібно подавати за звітний рік Звіт про контрольовані іноземні компанії та річну Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) з додатком КІК до рядка 06.1 КІК Декларації юридичній особі – засновнику контрольованої іноземної компанії (далі – КІК), у якої відбулось придбання/відчуження частки в іноземній ЮО в середині звітного року

12:19:06 09.07.2024

Новини ГУ ДПС у Тернопільській області 08.07.2024

Який порядок заповнення поля «Із строком розгляду скарги ознайомлений (ознайомлена)» скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних?

12:12:21 08.07.2024