Постанови, розпорядження КМУ

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 44 “Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги”.

Постанова Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 “Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг”.

Постанова Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013р. № 588 „Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг”

Постанова Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 № 66 “Про затвердження Методики визначення собівартості платних адміністративних послуг”.

Постанова Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606 "Деякі питання електронної взаємодії електронних інформаційних ресурсів"

Постанова КМУ від 11.08.2021р. №864 "Питання організації моніторингу якості надання адміністративних послуг"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р „Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”.

Розпорядження КМУ від 16.11.2016р. "Про схвалення Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні"