Нараївська територіальна громада
Тернопільська область

ІНФОРМОВАНИЙ ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЯНИЙ

Бережанський районний відділ національної поліції України в Тернопільській області

Фото без опису

Адреса: 47501, Бережани, Бандери, 8
начальник: (03548) 21136
чергова частина: (03548) 21245
приймальна: (03548) 22501
перший заступник начальника: (03548) 21145
бухгалтерія: (03548) 22275
відділ по боротьбі з економічною злочинністю: (03548) 22054
заступник начальника по МГБ: (03548) 22537
заступник начальника по роботі з персоналом: (03548) 22275
заступник начальника по cлідству: (03548) 21969
інспекція у справах неповнолітніх: (03548) 22407
карний розшук: (03548) 22093
паспортний стіл: (03548) 22172
старший інспектор: (03548) 22673

ПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ

ДЗВІНОК ВІД ПРЕДСТАВНИКА БАНКУ Поліцейські нагадують: аби не потрапити в шахрайські пастки, слід не довіряти незнайомцям конфіденційну інформацію, особливо коли до вас телефонують та просять дані Вашої банківської карти. Вкотре нагадуємо, жоден банківський працівник не телефонує до клієнтів з запитами про захисні коди, номери банківських карток, тощо. Будь-які фінансові операції працівники фінансових установ здійснюють у відділеннях банку. У випадку, коли до вас телефонують та вимагають захисні дані перевести гроші на інший рахунок, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

13:10:19 08.05.2024

ПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ

Допомога від "АТБ всім пенсіонерам України" - оголошення з таким змістом шириться соціальними мережами та на різних сайтах, схожих на інформаційні видання. Проте уся ця інформація - це вигадки шахраїв.  Аферисти розповсюджують інформацію про неіснуючі акції від торгової мережі. Аби брехня звучала переконливо і на неї велося якомога більше людей, шахраї підсилюють її посиланнями на офіційні державні установи та програми такі як "єДопомога". Проте вказані там електронні адреси - це фейкові платформи. Як тільки людина переходить за даним покликанням, вводить свої особисті дані, а згодом зазначає код, отриманий в смс-повідомленні, доступ до її електронного гаманця отримують шахраї. У таку пастку аферистів потраплять чимало жителів територіальних громад. Правоохоронці  наголошують, що інформацію про акції, виплати чи будь-яку допомогу потрібно дізнаватися з офіційних джерел. У жодному разі не переходити за сумнівними посиланнями, уважно перевіряти правильність URL-адреси сайту перед введенням конфіденційних даних, не вводити на сумнівних сайтах дані банківських карток і не повідомляти стороннім особам коди-підтвердження, які приходять.  

13:44:43 24.04.2024

ПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ

Увага !!! Соціальними мережами та групами у додатках «Вайбер», «Месерджер», «Твіттер» поширюється новий вид шахрайства. Шахраї взламують соціальні групи, чати  громадян та розсилають повідомлення від знайомих та рідних посилання чи фішингові листи про отримання виплат від держави, а саме через застосунок «Приватбанк» та «Ощадбанк». Після чого перейшовши за посиланням потрібно вказувати дані банківської картки, зокрема й CVV-код та пін-код, для отримання.  У жодному разі не переходити за сумнівними посиланнями, уважно перевіряти правильність URL-адреси сайту перед введенням конфіденційних даних, не вводити на сумнівних сайтах дані банківських карток і не повідомляти стороннім особам коди-підтвердження, які приходять.  Поліція  нагадує: Уважно перевіряйте URL-адресу сайту. Один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фішинговий ресурс.  Не вводьте реквізити платіжних карток на підозрілих веб-сайтах.  Жодний банк чи міжнародна організація не створювали канали та чат-боти для виплат у телеграмі або інших месенджерах у яких потрібно вводити конфіденційні дані, зокрема номери карток, PIN-коди та паролі. Розкажіть про такий вид шахрайства знайомим та родичам.

13:44:28 24.04.2024

Не дайте себе ошукати!

Для захисту від шахрайств з банківськими картками, важливо дотримуватися наступних правил безпеки: Не відправляйте особисту інформацію, таку як номери платіжних карток, пін-коди та інші конфіденційні дані смс-повідомленням, або електронною поштою, якщо ви не впевнені в легітимності отримувача. перевіряйте регулярно витрати і транзакції на своєму банківському рахунку, щоб вчасно виявити незвичайні або незрозумілі операції; захищайте свою картку від поглядів сторонніх осіб під час оплати товарів або послуг; використовуйте складні паролі для своїх онлайн-банкінг-акаунтів і інших сервісів; інсталюйте антивірусне програмне забезпечення на свої пристрої та оновлюйте його регулярно; Якщо ви стали жертвою шахраїв з банківськими картками, негайно звертайтеся до свого банку за номером телефону зазначеним на звороті картки та до найближчого відділення поліції або за номером 102.

11:14:04 09.04.2024

Не дайте себе ошукати!

Без грошей і без товару: аферисти обдурюють під час онлайн-шопінгу Купувати онлайн зручно, але щоб покупки були безпечними, застерігаємо громадян від шахрайства. Важливо! Шахрай може замаскуватися як продавцем, так і покупцем. Ознаки шахраїв в онлайн-торгівлі: - пропонує занадто занижену вартість товару; - не погоджується на покупку з післяплатою або просить перерахувати часткову оплату на картку; - поспішає з оплатою товару; - надсилає договір поставки замовленого товару, щоб викликати довіру; - переводить спілкування з особистого кабінету на сайті дошки оголошень у месенджер; - надсилає скорочені посилання нібито на сайт для оформлення послуги; - просить вас зняти ліміт з картки для проведення оплати, адже йому про це надійшло сповіщення від банку; - попереджає, що зараз вам надійде смс-повідомлення для підтвердження замовлення, оформлення послуги чи оплати товару. Пам’ятайте! Шахраї можуть створювати ілюзію роботи справжнього магазину. Не дайте себе ошукати!

12:15:16 08.04.2024

ПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ

Без грошей і без товару: аферисти обдурюють під час онлайн-шопінгу Купувати онлайн зручно, але щоб покупки були безпечними, застерігаємо громадян від шахрайства. Важливо! Шахрай може замаскуватися як продавцем, так і покупцем. ⚠Ознаки шахраїв в онлайн-торгівлі: - пропонує занадто занижену вартість товару; - не погоджується на покупку з післяплатою або просить перерахувати часткову оплату на картку; - поспішає з оплатою товару; - надсилає договір поставки замовленого товару, щоб викликати довіру; - переводить спілкування з особистого кабінету на сайті дошки оголошень у месенджер; - надсилає скорочені посилання нібито на сайт для оформлення послуги; - просить вас зняти ліміт з картки для проведення оплати, адже йому про це надійшло сповіщення від банку; - попереджає, що зараз вам надійде смс-повідомлення для підтвердження замовлення, оформлення послуги чи оплати товару. ⚠Пам’ятайте! Шахраї можуть створювати ілюзію роботи справжнього магазину. Не дайте себе ошукати!  

17:30:30 04.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь