Новини ГУ ДПС у Тернопільській області (03.11.2023)

Дата: 03.11.2023 14:29

Чи необхідно при наданні послуг з куріння кальяну, реалізації тютюнових замінників для куріння кальяну, придбавати ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами

Чи застосовують ФОП – платники єдиного податку другої-четвертої груп РРО/ПРРО при здійснені роздрібної торгівлі у кіосках насінням на території сіл, селищ та селищ міського типу?

Місцеві бюджети Тернопільщини за 10 місяців отримали майже 7,3 млрд грн податків і зборів

Які штрафні (фінансові) санкції застосовуються до податкового агента за подання одночасно двох або більше уточнюючих Розрахунків, якщо виправлені помилки, що призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку, не пов’язані з виконанням податковим агентом п. 169.4 ст. 169 ПКУ?