Національна поліція України інформує!

Дата: 23.11.2023 12:06

ЛЕГКИХ ГРОШЕЙ НЕ БУВАЄ!!!
УВАГА!!!  Новий вид шахрайства у вигляді заробітку в інтернеті.
У таку аферу днями втрапила мешканка Бережанської  громади. Відомо, що заявниця знайшла у додатку «Тік-ток» додатковий підзаробіток (шляхом інвестування власних коштів та повернення їх з урахуванням відсотків), відтак на рахунок незнайомців перерахувала кілька платежів. Молода жінка, мала здійснювати перегляди відеороликів у «Тік-тоці» та  ставити "лайки" під відео або постами. Від кількості вподобайок та переглядів залежала її зарплата. Спершу громадянка дійсно отримувала мінімальні кошти, а коли суми зросли то жінка здійснила останню трасакцію на суму 240 000 тисяч гривень втратила усе, а  аферисти заблокували її у мережі.
Поліцейські вживають заходів для розкриття злочину.
       Поліцейські звертаються до громадян не довіряти таким оголошенням та не піддаватися сумнівним пропозиції. У жодному разі не перераховуйте гроші на невідомі рахунки, нікому не надавайте свої персональні дані та паролі банківських карток.
Обов’язково застережіть своїх близьких, рідних від таких афер.