Дата: 09.02.2024 15:05

Майже 50 000 тисяч гривень втратила жінка повіривши у шахрайську схему «Додатковий заробіток в мережі»
Щодня пропозиції легкого підзаробітку надходять у месенджерах та соціальних мережах громадянам. Аферисти пропонують швидкий заробіток за виконання простих завдань.
Днями, 29-річна мешканка Бережанської ТГ, отримала пропозицію додаткового заробітку у месенджері. Жінка не роздумуючи, погодилася на виконання простих завдань. Робота полягала у перегляді відео, фото а також було потрібно ставити «лайки» під вказаним контентом. Згодом прийшло повідомлення про те що потрібно було купити завдання пройти його і отримати кошти, що дівчина і зробила. Кошти отримала в подвійному розмірі.  Однак, виконавши вдруге вказані завдання та оплативши їх,  шахраї зникли з мережі та видалили всю переписку. В результаті – ні власних коштів, ні заробітку.
Поліцейські застерігають - якщо робота в Інтернеті починається з того, що гроші вимагають у вас, то це має насторожити.
Аби убезпечитися від такого шахрайства:
надайте перевагу вакансіям з офіційним працевлаштуванням;
у жодному разі не повідомляйте стороннім особам свої персональні дані та не передавайте фото документів;
не здійснюйте передплату та не робіть ніяких внесків;
шукайте роботу в надійних компаніях та організаціях.