Дата: 27.02.2024 10:04

Грошова допомога в межах програм Є-підтримки, допомога від ООН та інших благодійних організацій – один із видів шахрайських пасток.
Аферисти масово розсилають повідомлення громадянам про можливість оформлення грошей у цей нелегкий для кожного час.
До поліцейських часто із заявою про шахрайство звертаються громадяни, які розповідають, що в соціальних мережах отримують повідомлення «Отримання виплати ДІЯ» про отримання матеріальної допомоги від міжнародних організацій. Після чого потрібно здійснити ряд дій, а саме перейти за посиланням та ввести пароль від мобільного додатку банку, та переказати власні кошти на іншу банківську картку для того, щоб отримати виплату. Здійснивши дані вказівки у громадян пропадають усі кошти з банківських карт. Тоді заявники розуміють, що потерпіли від рук пройдисвітів.
Працівники поліції нагадують: ніколи не переходьте за такими посиланнями! Уважно перевіряйте URL-адресу сайту. Один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фішинговий ресурс. Не вводьте реквізити платіжних карток на підозрілих веб-сайтах. Жодний банк чи міжнародна організація не створювали канали та чат-боти для виплат у телеграмі або інших месенджерах у яких потрібно вводити конфіденційні дані, зокрема номери карток, PIN-коди та паролі.
Розкажіть про такий вид шахрайства знайомим та родичам.