Дата: 19.03.2024 13:27

Для захисту від шахрайств з банківськими картками, важливо дотримуватися наступних правил безпеки:

⚠Не відправляйте особисту інформацію, таку як номери платіжних карток, пін-коди та інші конфіденційні дані смс-повідомленням, або електронною поштою, якщо ви не впевнені в легітимності отримувача.

🔗перевіряйте регулярно витрати і транзакції на своєму банківському рахунку, щоб вчасно виявити незвичайні або незрозумілі операції;

🔗захищайте свою картку від поглядів сторонніх осіб під час оплати товарів або послуг;

🔗використовуйте складні паролі для своїх онлайн-банкінг-акаунтів і інших сервісів;

🔗інсталюйте антивірусне програмне забезпечення на свої пристрої та оновлюйте його регулярно;

Якщо ви стали жертвою шахраїв з банківськими картками, негайно звертайтеся до свого банку за номером телефону зазначеним на звороті картки та до найближчого відділення поліції або за номером 102.

Не дайте себе ошукати!

#шахрайство Бачити менше